نرم افزار های نوین تحت وب

درباره مجموعه تیکو وب

تیکو وب متشکل از جوانان خوش ذوقی است که با هدف تولید اپلیکیشن های موبایلی مالی دور هم جمع شدند و اکنون نیاز کاربران برای در اختیار داشتن نرم افزار های مالی را حس کرده اند. ما بر این باوریم که با گسترش روز افزون نرم افزار های تحت وب، تیکووب نیز می تواند سهم بسزایی در ایجاد بستری ساده برای دسترسی کاربران خود به نرم افزار های تحت وب ارزان قیمت ، سریع و با پشتیبانی عالی داشته باشد.

در ادامه مسیر خود سعی می کنیم با جمع آوری نظرات کاربران و تولید نرم افزار های یکپارچه جدید، سطح خدمات تیکو وب را ارتقا دهیم. در مدت تولید این مجموعه مجموعه نرم افزار های تحت وب ZOHO همیشه الهام بخش ما بوده است. مجموعه ای که تماما به تولید نرم افزارهای کاربردی و مالی می پردازد و با در بر گرفتن چیزی نزدیک به ۵۰۰۰ نیروی فنی و متخصص یکی از قطب های آی تی در هند و جهان می باشد.

سیاست کلی تیکو وب ارائه نرم افزارها بصورت نسخه دمو و محدود ولی با قابلیت های نسخه کامل می باشد تا کاربران قبل از پرداخت هر هزینه ای بتوانند کلیه امکانات برنامه را تست کنند. امیدواریم با نظرات و راهنمایی های شما در جهت بهبود این سیستم هر ماه گام بلندی به جلو برداریم.

با سپاس